Vrh

Tvoja trenutna lokacija:  Index / Info / Info Kategorija / Sport

PORAZ U KULI I POBEDA KOD KUĆE

Evo kako su odbojkašice igrale proteklog vikenda i šta ih čeka narednog...

Predhodnog vikenda odbojkaški klub Elan Volley, imao je bogat raspored. U subotu od 10 časova mlađe pionirke su odigrale dve prvenstvene utakmice. Takmičenje je bilo turnirskog tipa, a naše devojčice su zabeležile obe pobede.Najpre su rezultatom 3-1 porazile ekipu ŽOK Sutjeska iz Bačkog Dobrog Polja, a zatim u trećoj utakmici i ekipu OK Blok Aut iz Temerina osvojivši tako drugo mesto u svojoj grupi.Ovaj uspeh vodi ih na finalni turnir koji će se u februaru 2016-e godine održati u Srbobranu.

Istog dana prva seniorska ekipa gostovala je u Kuli gde je doživela poraz od ekipe Hajduka rezultatom 3-1 (25:17, 25:16, 29:31, 25:16). Naše devojke nisu uspele da ponove igru iz predhodnog kola. Poražene su od favorizovane domaće ekipe uz pregršt grešaka koje su napravile, posebno u prva dva seta. U trećem su uspele da se vrate u meč i taj set dobiju na razliku sa 31:29. Nakon toga ponovo su pale u igri i poraz je bio neminovan.

Međutim već sutradan, u nedelju, obradovala nas je naša druga seniorska ekipa koja se takmiči u Drugoj vojvođanskoj ligi, gde je na svom terenu, u hali škole Jovan Jovanović Zmaj dočekala ekipu Žabalj Volley i protivnika porazila, više nego ubedljivo, rezultatom 3-0 (25:13, 25:5, 25:3). Ovom pobedom naše devojke učvrstile su se u vrhu tabele sa skorom od četiri pobede i samo jednim porazom.

Narednog vikenda naše odbojkašice očekuju novi izazovi. Već u subotu 21. novembra prva seniorska ekipa u sklopu prvenstva Prve vojvođanske lige dočekuje ekipu Apatina, a druga ekipa Elan Volley 2 u nedelju gostuje u Kaću ekipi ŽOK ”Volleybaal 2000”.

Postavio: Srbobran.net dana 2015.11.18   |  Ocena: